<style amp-boilerplate>body{-webkit-animation:none;-moz-animation:none;-ms-animation:none;animation:none}</style>

Stół roboczy - biurko z regulacją wysokości

BIURKO Z ELEKTRYCZNĄ REGULACJĄ WYSOKOŚCI

Meble idealne na bóle kręgosłupa spowodowane wielogodzinną pracą przed komputerem w pozycji siedzącej!

  • WYMIARY BIURKA - Głębokość biurka: 60 cm; Szerokość biurka: 120 cm
  • KOLORY BIURKA - Kolor stelaża: Brązowy, Biały; Materiał blatu: Płyta MDF 
  • ELEKTRYCZNY NAPĘD - Max. obciążenie: 70kg; Szybkość ruchu: 25mm/s

Biurko stworzone do pracy

BIURKO Z ELEKTRYCZNĄ REGULACJĄ WYSOKOŚCI

Zwłaszcza osoby, które wykonując swoje codzienne obowiązki
muszą spędzać długie godziny siedząc przed komputerem,
mają tendencję do przyjmowania niekożystnych pozycji.

Przeciążony i sforsowany kręgosłup to pewny ból kręgosłupa!

Link do strony producenta z pełnym opisem i obszerną galerią zdjęć produktu:
http://lma-fronty.pl/meble-biurowe-biurko-z-elektryczna-regulacja-wysokosci.html

biurko z elektryczną regulacją wysokości blatu roboczego

Link do strony producenta z pełnym opisem i obszerną galerią zdjęć produktu:
http://lma-fronty.pl/meble-biurowe-biurko-z-elektryczna-regulacja-wysokosci.html

stoły / biurka z regulowaną wysokością

Prezentowany stół do pracy - biurko z regulowaną wysokością - wyposażyliśmy w bardzo cichy napęd elektryczny sterowany za pomocą łatwego w obsłudze panelu. Regulowana wysokość stołu w zakresie od 735 do 1235 mm. Podana wysokość dotyczy wysokości mierzonej na blacie roboczym od powierzchni podstawy.

Nie za szybko i nie za wolno - dobra = miękko - optymalna prędkość dla uzyskania efektu miekkiego ruchu. Szybkość podnoszenia/obniżania blatu roboczego biurka wynosi 25 mm/s. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji mebla oraz efektywny system podnoszenia z długowiecznym silnikiem elektrycznym wyposażonym w sterownik zapamiętujący 4 położenia blatu, do których powrócisz już jednym dotknięciem palca - bez konieczności manualnego ustawiania pozycji za każdym razem.

Blat roboczy zrobiliśmy z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Krawędzie blatu okleiliśmy okleiną ABS i wykonaliśmy to z dużą starannością.

INFORMACJE O PRODUKCIE
Rodzaj mebli: Biurko regulowane
Styl wnętrza: Nowoczesny
Głębokość biurka: 60 cm
• Szerokość biurka: 120 cm
Kolor stelaża: Brązowy, Biały
Materiał blatu: Płyta MDF
Max. obciążenie: 70 kg
Szybkość ruchu: 25mm/s
Ilość silników: jeden

Ból kręgosłupa coraz częściej nazywany jest chorobą cywilizacyjną XXI wieku. Nic dziwnego – z badań wynika, że cierpi na niego już 60 proc. Polaków, a co szósta osoba odczuwa go bardzo często.


Częste przebywanie w pozycji siedzącej stało się znakiem naszych czasów. Siedzimy podczas oglądania telewizji, czytania książek, spotkań z przyjaciółmi, a także w czasie wykonywania obowiązków zawodowych. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nasze codzienne funkcjonowanie nie było „podporządkowane” tej właśnie czynności. Brzmi kontrowersyjnie? Tylko z pozoru. Siedzimy bowiem zbyt długo (nawet kilkanaście godzin w ciągu dnia), zbyt często, a przede wszystkim robimy to... niewłaściwie.

  • CICHA PRACA SILNIA ELEKTRYCZNEGO - Natężenie dźwięku poniżej 50dB sprawia, że wstając podczas pracy nie obudzisz śpiącego obok kolegi. Jedni stoją pracując - inni zaś śpią siedząc na wygodnych fotelach biurowych =]
  • WYGODA i BEZPIECZEŃSTWO w PRACY - łatwe sterowanie za pomocą pilota z możliwością zapisania preferowanych pozycji oraz możliwość ustawienia sygnalizacji dzwiękowej, która ostrzega przed zmianą pozycji
  • POZYTYWNY WPŁYW NA KRĘGOSŁUP - przede wszystkim prezentowane biurko rozwiązuje bolesny problem powstający w wyniku wielu godzin siedzenia przy komputerze, a konkretnie powstałe BÓLE KRĘGOSŁUPA odejdą do lamusa! =]

MEBLE BIUROWE a ZDROWIE

W jaki sposób na co dzień dbać o kręgosłup?

Można śmiało powiedzieć, że nie zostaliśmy stworzeni do siedzenia. To pozycja wymuszona, która bardzo mocno może obciążać niektóre organy ciała, a zwłaszcza nasz kręgosłup. Idąc dalej, możemy stwierdzić, że nie jesteśmy w stanie całkowicie poprawnie siedzieć, choć istnieją sposoby, aby ta sytuacja w jak najmniejszym stopniu negatywnie wpływała na nasz kręgosłup. Na co dzień nie ułatwiamy sobie jednak zadania. Zwłaszcza osoby, które muszą spędzać długie godziny przed komputerem, mają tendencję do popełniania wielu błędów. Wśród nich można wymienić m.in.: zbytnie wysuwanie głowy czy pośladków do przodu podczas siedzenia, garbienie się czy siedzenie bez podparcia.

Podczas wielogodzinnej pracy szukamy oczywiście jak najwygodniejszej dla nas pozycji, jednak pamiętajmy, że niewłaściwe ułożenie ciała nadmiernie obciąża kręgosłup, a w konsekwencji może doprowadzić do pojawienia się dolegliwości bólowych, a w dalszej perspektywie również problemów zwyrodnieniowych. Ponadto, często po wielu godzinach spędzonych w pozycji siedzącej w pracy, wracamy do domu i... znowu prowadzimy siedzący tryb życia.

Tymczasem ruch to podstawa zdrowia – nie tylko w kontekście naszego kręgosłupa - wystarczy, że zmienisz kilka razy pozycję z siedzącej na stojącą, a koszmar bólu pleców odejdzie w zapomnienie. Metoda 100% skuteczna w moim przypadku - polecam!

Kontakt - napisz, zadzwoń

+48  512 683 364

rafal@lechowski.info

WROCŁAW, woj. dolnośląskie, Polska

RADOMSKO, woj. łódzkie, Polska

REDLEMON™ REKLAMOWY

Podziel się z kim chcesz i przez co chcesz - jeżeli chcesz =]

Copyright 2020 © REDLEMON™ REKLAMOWY - All Rights Reserved
Więcej informacji o treści reklamowej na zamówienie: +48 512 683 364