Strona główna cL0Na

Witam na stronie głównej pierwszego klona - wzorca dla pozostałych, którzy nie poddali się przed metą \ WEB2.0 PROJEKT \ Zapraszam dalej oczywiście!

Strona 1 z 4  > >>

maj 13, 2021
Kategoria: General
Napisał: irek86pl

Według encyklopedycznej definicji boniowanie to dekoracyjne opracowanie krawędzi oraz lica ciosu kamieni podkreślające ich układ. We współczesnej architekturze są to po prostu ozdobne rowki w elewacji, dzielące płaszczyzny ścian zewnętrznych budynku na mniejsze elementy, co umożliwia nadanie im ciekawego rysunku. Boniowanie elewacji jest pracochłonne, a co za tym idzie dość kosztowne, jednak jak podkreślają architekci, w obecnych czasach, gdy oszałamiająca paleta barw farb elewacyjnych i szlachetnych tynków dekoracyjnych już nie wystarcza do zaspokojenia potrzeb estetycznych inwestorów, warte swojej ceny. Stąd renesans boni. Boniowanie elewacji pierwotnie stosowano w starożytnym Rzymie.

maj 13, 2021
Kategoria: General
Napisał: irek86pl

Według encyklopedycznej definicji boniowanie to dekoracyjne opracowanie krawędzi oraz lica ciosu kamieni podkreślające ich układ. We współczesnej architekturze są to po prostu ozdobne rowki w elewacji, dzielące płaszczyzny ścian zewnętrznych budynku na mniejsze elementy, co umożliwia nadanie im ciekawego rysunku. Boniowanie elewacji jest pracochłonne, a co za tym idzie dość kosztowne, jednak jak podkreślają architekci, w obecnych czasach, gdy oszałamiająca paleta barw farb elewacyjnych i szlachetnych tynków dekoracyjnych już nie wystarcza do zaspokojenia potrzeb estetycznych inwestorów, warte swojej ceny. Stąd renesans boni.

maj 13, 2021
Kategoria: General
Napisał: irek86pl

Projekt elewacji domu to okładzina samego budynku oraz aranżacja terenu wokół niego. Oto najbardziej stylowe i atrakcyjne opcje projektowania zewnętrznego domku, które z pewnością możesz wdrożyć. Stworzenie i wdrożenie wszystkich tych pomysłów wymagało dużej kreatywności i profesjonalizmu specjalistów.

maj 13, 2021
Kategoria: General
Napisał: irek86pl

Nie musisz samodzielnie opracowywać projektu swojego przyszłego domu, ponieważ możesz wybrać odpowiedni pomysł, tworząc projekt zewnętrzny online. Istnieją specjalne programy, z których każdy może korzystać. Lub możesz znaleźć zewnętrzną stronę domu, który Ci się podoba (zdjęcie) i pokazać ją firmie budowlanej, dodając własne życzenia.

maj 13, 2021
Kategoria: General
Napisał: irek86pl

Przy wymianie pokrycia rzadko kiedy więźba dachowa nie wymaga przynajmniej wzmocnienia, a wstępne krycie - częściowego usunięcia. Jedynie doświadczony konstruktor może doradzić, jak zwiększyć jej nośność, by można było ułożyć pokrycie cięższe od dotychczasowego.

Linki polecane
Search